Adana masaj salonu, hamam, sauna ve SPA firmaları

Adana masaj salonu Rose Resim 003

Adana masaj salonu, hamam, sauna firmalarında patlıyor

Adana masaj salonu Rose Resim 001Adana masaj salonu faaliyetlerinde bulunan firma, firmaların bulunduğu iller hakkında bilgiler vererek sizleri bu konuda yapmış olduğumuz araştırmaların sebep ve kazanç geliri sonuçlarımızı paylaşacağız.

Yakın ve eski dünya yaşamında Çukurova toprakları bir çok medeniyetin yaşamak için tercih ettiği konum olmuştur. Alan konum durumu odaklı olarak tarım kapsamında çok randımanlı topraklara sahiptir. Alanda yaşayan insanlar bölgenin bu nimetlerini çok iyi bir şekilde kullanarak tarım ürünlerini liman ticareti ile farklı kişilere satmışlar ve bundan çok iyi gelirler elde etmişlerdir . Çukurova topraklarında en etkili izlerin bulunduğu toplum şüphesiz ki ROMA uygarlığıdır. Günümüzde ROMA insanlarının en bariz izlerinden birisi Adana‘ da bulunan Taş Köprü ve Büyük Saat kentin sembolleri haline gelmiştir.

Hatay, Osmaniye, Mersin, Adana hamam bölgeleri

Çukurova kısmında yine Roma toplumundan kalarak yenileme ile günümüzde hala aktif olarak hizmet vermekte bulunan hamamlarda göze çarpmaktadır. Hamam kültürü kendine itina gösteren medeniyetlerde ön plana gelen bir durum olarak görülmüştür. Son zamanlarda algılarımızı açan bir başka vaziyette bu alanda bilhassa Mersin, Hatay ve Adana masaj salonu, sauna, hamam ve SPA salonu hizmetlerinde gözle görülür şekilde bir artış saptanmaktadır. Aşağı Yukarı olarak 2 yıl içinde özellikle de Adana ilinde 30 dan fazla masaj salonu hizmete girmiştir.

Yine benzer şekilde bölgenin en kuvvetli ve en canlı illerinden biri bulunan Mersin’ de şu an bilinen belgeli 80, toplamda da 100 den çok masaj salonu bulunmaktadır. Hatay kenti ise bu alanda en çok hamam bulunan şehirdir. Hamam sayısı olarak alanda aktif 20, toplamda ise 25 den daha çok hamam bulunmakta. Toplamda Adana ve Mersin ilinde masaj salonu, hamam, sauna ve SPA sektörlerinde 2000 civarında personel çalışan istihdamı yapılmaktadır. Bölge bu sektörden senede aşağı yukarı olarak $1.000.000 (bir milyon dolar) kazanç elde edilmekte. Mersin, Osmaniye, Hatay ve Adana hamam hizmetlerinde göze çarpan etkin masaj salonu oldukça fazladır.

Mersin, Osmaniye, Hatay, Adana masöz eğitimleri

Adana masaj salonu Rose Resim 003Adana masaj salonu faaliyetlerinde çalışacak olan personelleri yetiştirme ile ilgili da baya ilerleme kaydetmekte. Özel öğrenim müesseseleri aracılığıyla artık çalışan istihdamı için masör ve masöz yetiştirmeye ve bu kişilere mesleki öğrenim süreçleri eşliğinde sertifika programlarına dahil olmak üzere bilhassa masaj salonu sektöründe hizmet veren işletmelere nitelikli elemanlar yetiştirilmektedir. SPA hizmetlerinde çalışan personel istihdamı bakımından anında iş garantisi ile çok göz kamaştırıyor. SPA kapsamında masöz ve diğer personeller kendi kabiliyetlerine yönelik iyi kazançlar elde etmektedirler.

Bölgenin SPA hizmetlerinde kapsamında bu şekilde sür’atle büyümesi farklı ticari alanlarda da artışları beraberinde getirmiştir. Sauna yapımı ve montajı gibi konularda da alanda süratle yükselen bir şirket sayısı oldu. Mersin ve Adana sauna yapımı ile ilgili baya gelişim göstermektedir . Adana masaj salonu hizmetlerinde faaliyet gösteren bir çok salon içinden gözümüze çarpan en iyilerden birisi olarak değerlendirebileceğimiz

Mersin, Hatay, Osmaniye, Adana masaj salonu hizmetleri

Rose masaj salonu olarak mükemmel anlamda masaj ile ilgili hizmet kalitesini en üst düzeyde tutan bir salondur. Bu masaj salonunda algımızı çeken bir diğer durum da burada tüm hizmetler gerçekten işinin ehli bulunan uzman bayan masöz personeller aracılığıyla yapılmaktadır. Çalışan seçimi ile ilgili da bu salonun seçici olması salonun öne çıkmasındaki en önemli faktördür.

Adana masaj salonu Rose

Salonun kendine has bir şekilde tasarlanması da diğer durumlardan biri, esasında bodrum katlarda görmüş olduğumuz bir çok masaj salonunda en önemli konulardan biri durumuna gelen sigara salonu uygulaması burada gerçekten çok iyi bir şekilde yapıldığını gördük. Rose masaj salonu‘ nun meydana geldiği bodrum katta sigara bahçesi gerçekten görülmeye değer .

Leave a reply